News

Awaryjne otwieranie auta Katowice – co warto o nim wiedzieć?

Key, Art, Vintage, Keys, Antique, Retro, Secret

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie? A może nie wiesz, gdzie je zostawiłeś? Gdy musisz otworzyć zamknięte drzwi w samochodzie, skorzystaj z pomocy ekspertów!

Wystarczy tylko chwila nieuwagi, aby zablokować sobie dostęp do własnego samochodu. Jeśli nie możemy dostać się do kluczyków i potrzebujemy otworzyć pojazd, wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie awaryjne otwieranie zamków.

Jeśli potrzebne jest awaryjne otwieranie auta Katowice to jedno z wielu miast, gdzie można skorzystać z takiej usługi. Oferuje ją między innymi firma Serwis Zamków 24, która działa także w innych miastach na śląsku.

Na czym dokładnie polega awaryjne otwieranie samochodu? Kiedy tego rodzaju usługa zamawiana jest najczęściej? W końcu, ile trzeba będzie za nią zapłacić? Zapraszamy do sprawdzenia!

Awaryjne otwierania auta Katowice – co to jest?

Pod usługą taką jak „awaryjne otwieranie auta” czy też „awaryjne otwieranie samochodu” znajduje się pomoc w otwarciu drzwi pojazdu, gdy jego właściciel nie dysponuje niezbędnymi do tego kluczykami.

Gdy nie możemy otworzyć samochodu i musimy się do niego dostać, wtedy pojawia się problem. Na szczęście, nie trzeba używać siły. Alternatywne rozwiązanie to skorzystanie z usług firm, których specjalnością jest awaryjne otwieranie zamków Katowice czy w innej miejscowości, która nas interesuje.

Firmy tego rodzaju zapewniają swoim klientom kompleksowe wsparcie, gdy konieczne jest awaryjne otwieranie samochodów Katowice to tylko jedno z wielu miast, gdzie taka usługa jest dostępna. Wystarczy tylko zadzwonić pod podany numer, aby w krótkim czasie na miejsce przyjechał fachowiec i wykonał usługę!

Awaryjne otwierania auta Katowice – najczęściej stosowane metody

Awaryjne otwieranie auta może odbywać się za pomocą różnego rodzaju metod – różnią się one pomiędzy sobą skutecznością tej procedury, ale również jej skutkami, ponieważ wybrane z nich mogą spowodować uszkodzenie elementów pojazdu.

Najczęściej spotykamy się z dwoma metodami, a mianowicie:

  • otwieranie auta narzędziami ślusarskimi
  • otwieranie auta z użyciem haczyków
  • otwieranie auta z użyciem przyssawek i poduszek hydraulicznych

Otwieranie auta narzędziami ślusarskimi pozwala na uzyskanie najlepszych efektów – bez uszkodzenia elementów pojazdu. Specjalista stosuje wtedy odpowiednie narzędzia umieszczane w zamku, aby otworzyć drzwi. Powodzenie w dużej mierze zależy od jego doświadczenia.

Druga, czyli otwieranie samochodów Katowice z użyciem haczyków czy też „na wieszak” to metoda, która sprawdzi się w starszych samochodach, które nie posiadają ryglowania zamków. Wtedy do wnętrza auta, przez uszczelkę w drzwiach, wprowadza się drut, którym próbuje się otworzyć drzwi.

Trzecia metoda to zastosowanie specjalnych przyssawek oraz poduszek hydraulicznych. Dodatkowo, stosuje się także wspomniane powyżej haczyki, którymi próbuje się pociągnąć za klamkę. Taka metoda jest skuteczniejsza, ponieważ można wykonać większą szczelinę pomiędzy drzwiami, a tym samym uzyskać lepszy dostęp do wnętrza pojazdu.

Awaryjne otwierania auta Katowice – ile to kosztuje?

Jeśli interesuje nas awaryjne otwieranie samochodu Katowice to jedno z wielu miast na mapie Polski, gdzie skorzystamy z tej właśnie usługi. Z jakimi cenami należy się wtedy liczyć?

Generalnie, cena za awaryjne otwieranie samochodów w Katowicach oraz w innych większych miastach to od około 200 do 600 złotych zależnie od metody, rodzaju pojazdu i stopnia komplikacji prac.

Dokładne informacje o cenach można uzyskać przez kontakt z firmami oferującymi awaryjne otwieranie zamków.