News

Jakie usługi świadczy pomoc drogowa – Chorzów?

Niestety nieprzyjemne sytuacje na drogach bardzo często się zdarzają. Aby mieć pewność, że nie zostaniemy zdani sami na siebie, gdy i nas spotka awaria silnika, przebita opona lub stłuczka, powinniśmy zawsze wiedzieć, na co dokładnie można liczyć ze strony pomocy drogowej z Chorzowa. Jakie usługi świadczą na drodze? Podpowiadamy!

Pomoc drogowa i autonaprawa

Drobne awarie samochodów zdarzają się bardzo często i niestety właśnie taka drobnostka, może sprawić, że utkniemy gdzieś na drodze. Co ciekawe, wiele z tych usterek można usunąć od ręki, o ile mamy odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz narzędzia. Na takie wsparcie możemy liczyć właśnie ze strony pomocy drogowej chorzów. To właśnie pomoc drogowa chorzów zapewnia szybkie dotarcie do nas oraz naprawę na miejscu. W zakres takiej pomocy drogowej wchodzi między innymi wymiana uszkodzonej opony, wymiana akumulatora, czy nawet dostarczenie paliwa. Poza tym realizowane są też wszelkiego typu naprawy, które nie wymagają wizyty w warsztacie samochodowym i specjalistycznego sprzętu.

Holowanie uszkodzonego pojazdu

W zakres usług profesjonalnej pomocy drogowej wchodzi również holowanie uszkodzonych pojazdów. Niezależnie od tego, czy uszkodzenie jest spowodowane udziałem w kolizji, wypadku drogowym, czy przez awarię, pomoc drogowa zapewnia nam profesjonalne holowani. Co ciekawe usługa ta nie dotyczy tylko samochodów osobowych, ale również samochodów dostawczych, busów, czy furgonetek. Do ich transportu wykorzystywane są nowoczesne lawety, które zapewniają bezpieczny przewóz wszystkich uszkodzonych pojazdów. W tym miejscu warto również wspomnieć, że lawetę nie tylko można zamówić do holowania uszkodzonych pojazdów. Pomoc drogowa może zapewnić nam holowanie również świeżo nabytego pojazdu i dowóz pod wskazany adres.

Transport auta do warsztatu

Warto również wspomnieć, że profesjonalna pomoc drogowa zapewnia też transport pojazdu do najbliższego warsztatu. Co ważne, jeśli tylko będziemy potrzebować pomocy w wyborze warsztatu, to pomoc drogowa może zawieźć uszkodzony pojazd do warsztatu, z którym firma współpracuje. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz pojazd trafił w ręce fachowcy, który przy okazji nie będzie chciał zarobić na naszej szkodzie.

Całodobowe wsparcie

Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że pomoc drogowa z Chorzowa zapewnia nam też całodobowe wsparcie. W praktyce oznacza to, że pomoc drogowa oferowana jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę i to przez siedem dni w tygodniu. Nieważne, o której zadzwonimy, czy to będzie środek nocy, czy też wczesny poranek, pomoc drogowa zapewnia nam szybki dojazd i profesjonalne wsparcie.