Zawody

Wybór zawodu to poważna życiowa decyzja, do której należy się przygotować. W podjęciu trafnej decyzji zawodowej pomoże Ci znajomość siebie, wiedza o szkołach i zawodach oraz o rynku pracy. Planując swoją ścieżkę kariery, należy pamiętać o tym, że w dzisiejszych czasach rynek pracy ciągle się zmienia, wymaga od nas ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych a nawet zmiany zawodu.

Informacje o zawodach w różnych  branżach  www.perspektywy.pl (min. architektura, budownictwo, prawo, administracja, bankowość, finanse, zarządzanie, informatyka, nieruchomości, twórczość, przemysł, języki obce, środowisko).

Informator o zawodach szkolnictwa zawodowego
  http://www.koweziu.edu.pl/wybor-zawodu

Filmy o zawodach

www.ohpdlaszkoly.ohp.pl/baza.php?idkg=113 Webmaster, opieka, fizjoterapeuta, ochroniarz,  hotelarstwo,  gastronomia,  florystyka,  kosmetyczka,  instruktor fitness,  fryzjer, fotograf,   elektromechanik i inne.

www.youtube.com/user/koweziu Drukarz,  grawer,  złotnik, jubiler,  Optyk,  rzeźbiarz,  stolarz,  stroiciel -korektor pianin i fortepianów,  witrażysta,  zegarmistrz i inne.

http://www.koweziu.edu.pl/filmy Jak walczyć ze stresem?,  Jak być zmotywowanym do pracy i nauki?, Jak szybko się uczyć?, Samoocena,  Charakterystyka zawodów prawniczych i inne ważne informacje o zawodach.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież