Zawodnik klubu Same Judo - KAROL DYBKOWSKI - uczeń klasy 2a, w niedzielnych zawodach - 28.05.2017r. w Józefosławie, zajął 1 miejsce w kategorii wagowej do 66 kg.


WIELKIE GRATULACJE!!!

Sukces Karola

W niedzielę 12 marca Karol Dybkowski (uczeń klasy 2a) zawodnik Klubu Same Judo zajął 3 miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo po patronatem
Burmistrza Grodziska Mazowieckiego.

Gratulacje!!!

Wielki Sukces Karola Dybkowskiego !!!

 
W sobotę 4 marca 2017r.  Uczeń kasy 2a - Zawodnik Klubu Same Judo - Karol Dybkowski wziął udział  w konfrontacji różnych sztuk walki - LIDZE MŁODYCH  WOJOWNIKÓW i zajął 1 miejsce w swojej kategorii wagowej.

Wielkie Gratulacje!!!

MIĘDZYNARODOWY SUKCES DANIELA RYBACZYKA    

W sobotę 28 listopada, na Wydziale Informatyki Uniwersytetu Technicznego w Brnie ( http://www.fit.vutbr.cz ) odbył się finał Międzynarodowego Konkursu w Programowaniu - Creative Baltie 2015

Sukces Damiana Szczęsnego

Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o sukcesie naszego ucznia, Damiana Szczęsnego z klasy 2b, który wywalczył brązowy medal na V Mistrzostwach Polski Młodzików im Pawła Szydły w Poznaniu. Damian na co dzień trenuje w Klubie Bokserskim Pięściarz, a w ubiegłym roku podczas kiermaszu charytatywnego zorganizował w naszej szkole pokaz walk.


Serdeczne gratulacje !!