MAŁA SZKOLNA OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Uprzejmie informujemy, że 27 lutego odbędzie się I etap Małej Szkolnej Olimpiady Języka Niemieckiego. Ta forma rywalizacji skierowana jest do uczniów klas gimnazjalnych, którzy w I semestrze otrzymali ocenę bardzo dobrą lub celującą z tego przedmiotu.

Zestaw zagadnień można odebrać u Pani Joanny Charchuły.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Wyniki konkursu Mój ulubiony bohater literacki

Biblioteka szkolna pragnie podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Po niełatwej decyzji, zwycięzcami konkursu zostali:
Julia Niemirowska 6c
Wiktoria Kowalczyk 3e
Serdecznie gratulujemy

 

 

 

Agnieszka Pracz
Jolanta Woźnicka

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego

Z radością informujemy, że do rejonowego etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego
w roku szkolnym 2017/2018 zakwalifikowali się:
Dominika Kalinowska kl.2a
Łukasz Grenda kl.3a
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

KONKURS CZYTELNICZO – PLASTYCZNY

Drodzy Uczniowie!
Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Mój ulubiony bohater literacki.
Prace, wykonane w dowolnej technice plastycznej, przedstawiające ulubionego bohatera literackiego, należy składać do 30. XI. w bibliotece szkolnej.
Oceniana będzie pomysłowość, staranność wykonania, zaangażowanie.

Zachęcamy do udziału w konkursie

Agnieszka Pracz, Jolanta Woźnicka

KURATORYJNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Drodzy Uczniowie !!!
Uprzejmie informujemy, że szkolny etap Konkursu Kuratoryjnego Języka Angielskiego odbędzie się 7 listopada 2017 roku o godz. 9.00 (wtorek).

Uczestnicy konkursu powinni wykazać się wiadomościami i umiejętnościami wykraczającymi poza podstawę programową, szczególnie w zakresie środków językowych i wiedzy o krajach anglojęzycznych. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum, którzy w poprzednim roku szkolnym otrzymali co najmniej ocenę bardzo dobrą z języka angielskiego. Zapisy oraz szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać u nauczycieli prowadzących lub u p. Anny Gosk-Jastrzębskiej. Na Wasze deklaracje uczestnictwa czekamy do 27 października.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie

Anna Gosk-Jastrzębska

KURATORYJNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miło nam poinformować, że Kuratoryjny Konkurs Języka Niemieckiego w tym roku odbędzie się 20 października. Aby z sukcesem rywalizować z uczniami innych szkół, uczestnicy będą musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami wykraczającymi poza program nauczania języka niemieckiego w gimnazjum. Dlatego też szkolna komisja konkursu zdecydowała, że ta forma współzawodnictwa skierowana jest przede wszystkim do:
       • uczniów klas językowych (drugich i trzecich gimnazjum), którzy na koniec ubiegłego roku szkolnego otrzymali ocenę bardzo dobrą lub celującą – dla nich konkurs jest obowiązkowy ,

       • uczniów pozostałych klas (drugich i trzecich gimnazjum), warunkiem jest przynajmniej bardzo dobra ocena z języka niemieckiego w ubiegłym roku szkolnym – możliwość sprawdzenia swoich umiejętności dla chętnych (np. przed egzaminem gimnazjalnym),

Materiały i zestaw zagadnień konkursowych można odebrać u przewodniczącej szkolnej komisji konkursowej p. Joanny Charchuły od 12 października.
Przypominamy także, że każdego roku uczniowie naszej szkoły kwalifikują się do dalszych etapów konkursu. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !!!

Joanna Charchuła

JESTEŚMY W FINALE !

Z radością informuję, że dwoje naszych gimnazjalistów zakwalifikowało się do finału Konkursu Poetyckiego „Spotkania z twórczością księdza Jana Twardowskiego”.
Julia Kaproń z kl. 3c oraz Mikołaj Sobotka z kl. 2d już 24 października br. będą nas reprezentować na szczeblu powiatowym, deklamując wybrane przez siebie utwory. Zmagania rozpoczną się o godz. 11:00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Ząbkach, przy ul . Słowackiego 10.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i … życzymy kolejnych!

Agnieszka Pracz