Witam

Przedstawiam nową oficjalną witrynę Publicznego Gimnazjum Nr1 im. Jana Pawła II w Ząbkach.
Witryna w obecnym kształcie zapewnia zgodność z WCAG co jest wymogiem dla instytucji publicznych, zapewnia właściwe wyświetlanie w każdej przeglądarce i na każdym urządzeniu.
Ze względów oczywistych w chwili obecnej jest ona "prawie" pusta - zawiera tylko niezbędne informacje.

Zwracam się do Was: mam na myśli Grono Pedagogiczne i przede wszystkim Was Drodzy Uczniowie o nadsyłanie bieżących materiałów dotyczących życia Szkoły. Zwracam uwagę, że niejednokrotnie jeden obraz potrafi zamienić 1000 słów - dlatego najlepszym opisem zdarzeń będzie krótka notatka z załączonymi fotografiami.

Wrzucacie jakieś filmiki na You-Tube, lub znaleźliście tam coś interesującego, co mogłoby zainteresować społeczność szkolną - wystarczy podesłać link do takiego filmiku z krótkim opisem i znajdzie się w Naszej witrynie.

Od Nas wszystkich zależy, jak Nasza witryna odzwierciedli rzeczywite życie szkoły i stanie się interesująca dla wszystkich.
Oczekuję inforamacji przesyłanych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!
Jak zaznaczyłem witryna jest nowa (w trakcie budowy), będę wczięczny za zauważone błędy i dodatkowe sugestie dotyczące rozbudowy.
Oczywiście stara witryna szkoły nadal będzie udostępiana pod adresem: http://www.pg1.pl - niestey od dnia dzisiejszego nie będzie aktualizowana.

Pozdrawiam Wszystkich i oczekuję na materiały.
admin